Dzielnicowi z posterunku w Wiązownicy odnaleźli zaginionego 69-latka z gminy Chłopice. Mężczyzna leżał nieprzytomny w polu pszenicy, około 200 metrów od domu.
Zaginięcie 69-latka zgłosiła rodzina
Policjanci z komisariatu w Pruchniku zostali powiadomieni przez rodzinę o zaginięciu 69-letniego mieszkańca gminy Chłopice. Z relacji bliskich wynikało, że senior miał problemy zdrowotne oraz trudności z poruszaniem się.
Poszukiwania w pobliżu domu
Po otrzymaniu informacji mundurowi rozpoczęli poszukiwania. Sprawdzali tereny przyległe do miejsca zamieszkania 69-latka. Podczas prowadzonych działań dzielnicowi z posterunku w Wiązownicy odnaleźli zaginionego mężczyznę. Leżał w polu pszenicy, około 200 metrów od swojego domu. Był nieprzytomny, ale oddychał. Do czasu przyjazdu ratowników medycznych policjanci monitorowali jego czynności życiowe. Senior trafił do szpitala.
DW / opr. MatA (źródło: Polskie Radio Rzeszów)
Fot. Fot. KPP w Jarosławiu /materiał nadesłany/













